Çağrı merkezi : +90 850 840 13 97
Telefon : +90 542 464 38 08
Telefon : +90 555 962 73 20
E-posta : mail@ihaleciler.com
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit Yerleşkesi - SAMSUN TEKNOPARK adresinde mukim ÖZGÜR BİLİŞİM YAKIT İNŞ. SİG. TEM. HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ("Özgür Bilişim Ltd.Şti."), kullanıcıların bu web sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi ve her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, Özgür Bilişim Ltd.Şti.'e ait web sayfaları ile de paylaşımına izin vermektedir. (Özgür Bilişim Ltd.Şti. web sayfaları hakkında detaylı bilgi için; www.ozgur.it)
  • Kişisel bilgiler; ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi veya firma bilgileri gibi kullanıcıya ait ya da kullanıcıyı tanımlayan her türlü kişisel bilgiyi içermektedir.
  • Özgür Bilişim Ltd.Şti., kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecektir.
  • Özgür Bilişim Ltd.Şti., kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Özgür Bilişim Ltd.Şti.’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Özgür Bilişim Ltd.Şti.’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • Özgür Bilişim Ltd.Şti., kullanıcılara ve kullanıcıların web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
  • Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.
  • Özgür Bilişim Ltd.Şti.'den promosyon, duyuru ve bildirim mesajları içeren e-posta veya sms almak istemiyorsanız ‘Hesap ayarları’ sayfasında yer alan bildirim seçeneklerini "Kapalı" olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Her Kullanıcı, işbu websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.